fbpx

Targi Optyczne SILMO za nami

Odwiedziliśmy największe Targi Optyczne na świecie – SILMO 2018 w Paryżu!

Bardzo dziękujemy za możliwość bycia tam, za wszystkie spotkania, emocje i inspiracje, które widoczne były na każdym kroku!
Jesteście ciekawi jak wyglądały stanowiska? Co nowego zaproponowały marki? Prezentujemy nowości Caroline Abram, Talla, Kirk&Kirk, Masunaga oraz Helly Hansen. Na kilku zdjęciach widoczny jest nasz zespół – cały team Optic Collet 🙂

Poniżej fotorelacja

Z wizytą u Caroline Abram: www.carolineabram.com


Caroline prezentuje akcesoria okularowe, nową kolekcję X oraz limitowaną edycję – zaprojektowaną specjalnie z okazji rocznicy – 20-lecia swojej działalności. Kolekcja osadzona jest kolorystycznie w trendach 2019 roku! Idealna dla odważnych kobiet.

   

    

Talla: www.tallaeyewear.com

Eleganckie wykończenie stanowiska idealnie współgra z identyfikacją marki. Każdy model w kolekcji posiada swoją “trójkę” inspiracji. Przykładowo model EDO powstał z połączenia 3 pasujących do siebie idei: soli gruboziarnistej, industrialnych drzwi oraz paryskich okiennic.

  

  

Kirk&Kirk: www.kirkandkirk.com

Żywe kolory i niesamowity materiał – akryl! Okulary dla miłośników koloru.

  

Masunaga: www.masunaga1905.com

Nowe modele kolekcji są już dostępne! Precyzyjne wykończenie, klasyczne kolory, elegancki design.

Helly Hansen: www.norwegianeyewear.no

Sportowe nowości. Większość kolekcji to okulary typowo sportowe, jednak znajdą się również kształty idealne na co dzień. Zaskoczeniem kolekcji są okulary z wymiennymi szkłami na klik. Okulary dla mężczyzn, jak również dla kobiet.

  

Serge Kirchhofer www.sergekirchhofer.com

Nowa kolekcja. Surrealizm i piękno