fbpx

Świątecznie i sylwestrowo

Wielkimi krokami zbliżają się Święta oraz szalona Noc Sylwestrowa!

 

Grudzień to miesiąc spotkań. Oprócz samych Świąt – Kolacji Wigilijnej czy Sylwestra częściej spotykamy się w domu ze znajomymi, ale też bierzemy udział w bardziej formalnych spotkaniach, jak np wigilia firmowa. Zaprzyjaźniona marka KASKADA przygotowała specjalną kolekcję wizytowych ubrań, które wpasowują się w zimowe trendy i będę idealne na wszystkie nadchodzące okoliczności. Jeśli lubisz czuć się elegancko, kobieco i modnie – przejrzyj zaprezentowane stylizacje. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Ale pamiętaj o najważniejszym! Twoje okulary muszą pasować do reszty stylizacji! Nie pasują? To czas najwyższy na drugą parę oprawek! Tym razem może warto postawić na bardziej ekstrawagancki model czy bardziej szalony kolor?  A że grudzień to również czas zakupowego szaleństwa… Może okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne to dobry pomysł na prezent pod choinkę dla Twoich bliskich?

Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć najcieplejsze jak tylko możemy życzenia na okres Świąt oraz na cały nadchodzący 2019 rok! Od całego Zespołu Optic Collet dużo miłości, sukcesów i przede wszystkim zdrowia!

Cała kolekcja dostępna na stronie KASKADA