fbpx

Oprawki w kolorze roku 2020!

Kolor roku 2020 w rankingu PANTONE to Classic Blue!

Ponadczasowy odcień, który wprowadza ciszę i spokój, kojarzony zarówno z morzem jak i z niebem, sprzyja wypoczynkowi i relaksowi. Zdaniem ekspertów elegancki w swojej prostocie niebieski ma być stabilnym fundamentem, na którym będziemy mogli budować, kiedy przekroczymy próg nowej ery. Kojący Classic Blue ułatwia koncentrację, która jest niezwykle ważna w czasach, w których technologia wyprzedza nasze zdolności przetwarzania wszystkiego. Mówi się o nim, że przypomina sugestywne wieczorne niebo, zachęcając do poszerzenia horyzontów i otwarcia się na przepływ komunikacji.

Poniżej prezentujemy oprawy z dwóch najnowszych kolekcji Caroline Abram w kolorze roku.

Kolekcja CHERIE – delikatne w formie oprawy z niezwykle lekkiego acetatu. Są jak odrobina kredki do oczu, by podkreślić delikatnie Twoje spojrzenie. Poniżej modele Charlotte, Christine, Chloe, Coralie:

Kolekcja DARLING – połączenie acetatu o wysokiej gęstości ze stalą nierdzewną. Wrażliwość ukryta pod nieodpartą mocą. Okulary delikatne i zarazem mocne w formie. Futurystyczne, a przy tym zmysłowe. Połączenie geometrycznych mocnych linii z delikatnością wewnętrznego kształtu dające efekt wyrafinowania i kobiecości. Tworzywo HDCA zapewnia lekkość i trwałość okularów a zauszniki ze stali nierdzewnej przechodzą 10-stopniowy proces pozwalający na doskonałą kontrolę nad ich odcieniem i wytrzymałością. Poniżej modele Daisy, Dawn, Dear, Dolly:

 

Okulary przeciwsłoneczne z kolekcji DARLING, modele Delicate, Diva, Dangereuse, Divine:

Modelka ma na sobie oprawę Christine 664 marki Caroline Abram.