fbpx

Modne, męskie okulary na lato

Z pewnością pamiętacie czasy, kiedy wśród okularów przeciwsłonecznych do wyboru były wąskie, prostokątne lub nieciekawe, metalowe ramki? Męskie okulary ewoluowały ogromnie w ciągu ostatniej dekady. Ogólnie rzecz biorąc, zmierzamy w kierunku, gdzie odchodzi się od poszukiwania znanych marek i logowanych produktów, na rzecz mniejszych producentów, niezależnych i oferujących ciekawy wyrób. Jedną z takich marek jest Talla Eyewear, zaprojektowana przez gentlemana Gianlucę Gualandi dla gentlemanów. Zdaniem projektanta okulary są najlepszym dodatkiem dla eleganckiego mężczyzny.

Awiatory

Awiatory czy oprawki z belką reprezentują najbardziej klasyczny styl męskich okularów przeciwsłonecznych. Dzięki nim można uzyskać odważny wygląd i podkreślić pewność siebie. Unowocześnienie w awiatorach polega na łączeniu materiałów: metalu i tworzywa, pozwala to na fuzję różnych kolorów.

Transparentne oprawki

Wierz lub nie, ale oprawy transparentne wciąż są na topie.Te ramki nie są tak zwykłe, jak mogłoby się wydawać. Jest wiele drobnych szczegółów, które składają się na parę okularów. Ponieważ rama jest przezroczysta, ma ona możliwość naprawdę uzupełniać rysy twarzy mężczyzny, a nie jak większość okularów skupiać całą uwagę właśnie na samych okularach. Jasne okulary w połączeniu z zadbaną brodą albo miłym uśmiechem dodadzą całkiem niezłego gentlemańskiego stylu.

Kolorowe szkła

To oficjalne – kolorowe szkła zrobiły barwny powrót. Podstawowe odcienie dla mężczyzn to chłodne szarości, stonowane błękity, głębokie zielenie i klasyczne brązy. Te ponadczasowe kolory są łatwe do stylizacji przez cały sezon i idą w parze z każdą garderobą. Pasują zarówno na nieformalny weekend, jak i na oficjalną imprezę. W okularach marki Talla znajdują się doskonałe, włoskie szkła Barberini.

2019 to dobry rok, by uaktualnić swoją półkę z okularami. Do tej pory mężczyźni byli ograniczani w możliwości wyboru. Obecnie istnieje szeroki wybór okularów, które można dopasować do swojej osobowości, stylu i urody.Bądź odważny i przymierz kolorową parę, okrągłą parę lub jedną jakiej do tej pory nie mierzyłeś. Jeśli nigdy nie kupiłeś porządnej pary okularów, to wydaj dodatkowy grosz, zrób sobie przysługę i zainwestuj w swój wygląd. Będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś (i wyglądasz jak gentleman!).

 

Witryna Talla Eyewear: https://tallaeyewear.com/

Cała kolekcja dostępna w KATALOGU 

Kliknij w grafikę, by przejść do konkretnej oprawki w KATALOGU na naszej stronie