ECO – EKOLOGICZNE OPRAWY OKULAROWE

Od 2009 roku firma ECO zmienia spojrzenie na okulary, stając się pierwszą na świecie marką oferującą zrównoważoną oprawkę „𝐬𝐮𝐬𝐭𝐚𝐢𝐧𝐚𝐛𝐥𝐞 𝐞𝐲𝐞𝐰𝐞𝐚𝐫”.

“Zawsze patrz naprzód” – motto, które przyświeca 𝐄𝐜𝐨 od samego początku. Nie tylko z myślą o designie, ale również o naszej roli w ochronie planety.

Linie opraw Eco

Biobased (biopochodne) – Oprawy z materiałów biopochodnych produkowane są z użyciem oleju rycynowego, dzięki temu są lekkie, wygodne, trwałe i… ekologiczne.
Recycled metal (metal z recyklingu) – Nasze ramki z recyklingu są wykonane w 95% z metalu pochodzącego z recyklingu. To poważna oszczędność zasobów naturalnych!
Bio acetate (bio octan / octan celulozy) – Wykonane z naturalnej bawełny i miazgi drzewnej o takim samym wyglądzie i dotyku jak zwykły octan, ale nie zawierają ftalanów i ulegają biodegradacji!
Ocean plastic (plastik zbierany z oceanów) – Wszystkie ramki Eco Ocean powstają z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i pochodzących z oceanów. Dołącz do fali zmian!
Soczewki przeciwsłoneczne z bio nylonu – Wszystkie okulary przeciwsłoneczne Eco z octanu Bio są wyposażone w soczewki z Bio Nylonu, naturalnego i odnawialnego materiału, który jest o 20% lżejszy niż standardowe soczewki z poliwęglanu i szkła.

Zmień swój wygląd w mgnieniu oka
Eksperymentuj ze swoim stylem i chroń oczy przed słońcem dzięki magnetycznym klipsom Eco z polaryzacyjnymi soczewkami przeciwsłonecznymi.

Eco aktywnie działa na rzecz ekologii

One Frame, One Tree – Jedna oprawa, jedno drzewo
Współpracujemy z organizacją non-profit, Trees for the Future, aby uczyć rolników i społeczności o agroleśnictwie i zrównoważonym rolnictwie poprzez podejście Forest Garden. Technika ta zapewnia społeczności coś więcej niż tylko żywność. Zapewnia dochód i wzmacnia pozycję całej społeczności dzięki ulepszonej glebie i regularnym zbiorom.
Dzięki klientom i naszej misji sadzenia jednego drzewa za każdą zakupioną ramę, zasadziliśmy już ponad 2,9 miliona drzew!

Join the wave of change – Dołącz do fali zmian
W oceanie nie ma miejsca na plastic
Z dumą możemy powiedzieć, że nie tylko sponsorujemy ogromne akcje sprzątania oceanów prowadzone przez Waste Free Oceans, ale także organizujemy i sponsorujemy nasze własne, lokalne akcje sprzątania plaż na całym świecie!