DOM MODY CHRISTIAN LACROIX POWSTAŁ W 1987 ROKU I OD POCZATKU CHARAKTERYZUJE SIĘ UNIKALNYM, EKSPRESYJNYM, WRĘCZ BAROKOWYM STYLEM

Kreacje Christiana Lacroix od samego początku były pożądane i podchwytywane przez wielu wielkich międzynarodowych redaktorów modowych i gwiazdy. Przez 22 lata Christian Lacroix tworzył dla domu mody niepowtarzalne kreacje. Dziś Dom Mody Christian Lacroix kontynuuje dzieło swojego założyciela tworząc unikalne kolekcje, aspirujące do przyszłych przedmiotów kolekcjonerskich.

KOLEKCJA OPRAW KOREKCYJNYCH CHRISTIANA LACROIX EMANUJE LUKSUSEM, ORYGINALNOŚCIĄ I WYRAFINOWANIEM.

Wszystkie oprawy acetatowe w kolekcjach Christiana Lacroix są wyjątkowe, stworzone specjalnie dla marki we współpracy z włoską potęgą materiału – Mazzuchelli. Projektowane na zamówienie, inspirowane luksusowymi nadrukami, wyposażeniem domu i kolekcjami artykułów piśmiennych z limitowanych edycji. Wzory, takie jak „Paseo”, można znaleźć wytłoczone w metalu, a detale są luksusowo wykończone charakterystycznym dla domu barokowym monogramem.

KOLEKCJA OKULARÓW PRZECIWSŁONECZNYCH CHRISTIANA LACROIX TO STYLIZACJA TOPOWEJ MODY, PRZEPEŁNIONA ORYGINALNOŚCIĄ I KOLORAMI.

Zdecydowane kształty, wyjątkowa kolorystyka i ręcznie wykonany luksus to filary kolekcji okularów przeciwsłonecznych Christiana Lacroix. Wszystkie oprawy dostępne są tylko w Lacroix, każdy wzór jest zupełnie wyjątkowy, a każdy milimetr każdej oprawki emanuje wyrafinowaniem i oryginalnością. W połączeniu z najwyższej jakości soczewkami i technikami produkcji, to luksusowe okulary w najbardziej kreatywnym wydaniu.