fbpx

Charytatywne wydarzenie “Jestem emocją”

6 maja 2018 r. w Trojanowie w Talaria RESORT&SPA odbyło się charytatywne wydarzenie “Jestem emocją”, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Chętnie bierzemy udział w kreatywnych zajęciach, a w szczególności tych, gdzie możemy wesprzeć potrzebujących.  Środki finansowe zbierane podczas wydarzenia przekazane zostały na rzecz Fundacji Wiedza i Rozwój.

Główną atrakcją były warsztaty z aktorką Anną Samusionek. Pani Anna dzięki swoim aktorskim umiejętnością z łatwością przedstawiła swój sposób na to jak nie pozwolić złym emocjom zawładnąć naszym życiem i zdradziła jak postrzegane przez większość wady zamienić w nasze zalety. Warsztaty pełne były emocji! 🙂 Cieszymy się, że mogliśmy wziąć w nich udział.

Dodatkowo do wylicytowania w loterii wizytówkowej były ciekawe nagrody, w tym okulary przeciwsłoneczne Caroline Abram. Również Pani Anna Samusionek dobrała dla siebie swoją idealną parę. Postawiła na model Widana z nowej kolekcji WONDER WOMAN. Jako silna kobieta idealnie pasuje do motywu przewodniego całej kolekcji. Kobiecość, energia, moc kobiet – te cechy chce uwydatnić w nas Caroline Abram.

Zdjęcie: INSTAGRAM @anna_samusionek