Oprawy Caroline Abram, wielokrotnie nagradzane za swoją elegancję i kobiecość, doczekały się kontynuacji w nowej kolekcji Blush, dostępnej w Polsce od 2020 roku.

Blush to nowa, kolorowa kolekcja opraw Caroline Abram, która upiększy każdą kobietę, jak rumieniec na policzkach. Oprawy wykonane są z acetalu i dostępne są w pełnej gamie kolorów, od królewskiego błękitu, po musujący kolor szampana.

Kolekcja Blush zawiera obecnie 13 modeli opraw w fantazyjnych kolorach i podobnie, jak inne kolekcje Caroline Abram, nazywane są kolejnymi literami alfabetu.

W kolekcji Blush każda z nas odnajdzie nutę szaleństwa – wyraziste kolory opraw skłaniają do noszenia kolorowych stylizacji i przeciwstawienia się nudzie. Blush zmienia perspektywę na pełną kolorów i fantazji.

Nie bez powodu autorka kolekcji nadała jej tak intrygującą nazwę – Blush oznacza rumieniec a oprawy z tej kolekcji mają upiększać kobiety.

“Oprawy Blush by Caroline Abram są przeznaczone dla wszystkich kobiet, które chcą czuć się pięknie i zmysłowo”- twierdzi Caroline Abram

Caroline Abram to utalentowana artystka z Paryża, która każdy model kolekcji projektuje sama. W 2008 roku Caroline Abram postanowiła stworzyć własną markę dostrzegając zapotrzebowanie na pociągające i eleganckie damskie oprawy okularowe podkreślające w prosty sposób kobiecość. Marka Blush jest dopełnieniem innych kolekcji Caroline Abram.