Firma Optic Collet postawiła na agencję PR Prime Image Renata Wrona

Firma Optic Collet postawiła na agencję PR Prime Image Renata Wrona

Optic Collet, wyłączny dytrybutor na Polskę, takich marek jak Caroline Abram, NINE i Talla, od sierpnia 2017 roku rozpoczęła współpracę  z Renatą Wroną z agencji  Prime Image. Agencja odpowiedzialna jest za opracowanie strategii komunikacyjnych oraz kontakty z mediami promujące francuską markę okularową Caroline Abram.

Renata Wrona posiada wieloletnie korporacyjne doświadczenie w Public Relations i Marketingu, w budowania wizerunku firmy i marki osobistej. Jest także Dyplomowaną Trenerką rozwoju osobistego i Biznesu oraz Life & Business Coach ICF i autorka wielu opracowań na temat budowania marki i wizerunku.

 

Kolekcje Caroline Abram charakteryzuje ciekawa kolorystyka, znakomite materiały i nietuzinkowe wzornictwo. Zachwyca w nich wyobraźnią, kobiecym stylem i wyczuciem koloru. Z jej okularów bije radość, świeżość, poczucie humoru, ale przede wszystkim potężna dawka kobiecości i seksapilu. Caroline Abram z wdziękiem łączy kolory i kształty, a jej oprawki i okulary przeciwsłoneczne cieszą się uznaniem na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *